+48 660 610 480

izba@oipip.olsztyn.pl

ul. Pstrowskiego 14K

10-602, Olsztyn

Konsultanci

OIPIP  >  Konsultanci

KONSULTANCI KRAJOWI I WOJWÓDZCY

Konsultanci Wojewódzcy
 Dziedzina  Imię i nazwisko  Miejsce pracy
 Pielęgniarstwo mgr Beata Wołk SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ul. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn
tel. 089 539 80 15
089 539 82 40
fax. 089 526 91 56

beata.wolk@poliklinika.net
 Pielęgniarstwo ginekologiczne i położnicze  mgr Beata Binek Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
ul. Żołnierska 18
10-561 Olsztyn
tel 89/538 65 91
e-mail:  bbinek@wss.olsztyn.pl
 Pielęgniarstwo onkologiczne mgr Beata Szeszko SP ZOZ MSW z W-M Centrum Onkologii
Al. Woj. Polskiego 37
10-228 Olsztyn
tel. 089/ 539-86-20
fax. 089/ 539-86-21
Pielęgniarstwo ratunkowe  

mgr piel. Katarzyna Rychcik

Wojewódzki Szpital Zespolony
e Elblągu
82-300 Elbląg
ul. Królewiecka 146
tel. 55 239 57 12
e-mail: katarzyna rychcik@interia.pl
 

Pielęgniarstwo psychiatryczne

 

mgr Dorota Dziedziula

Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego
10-228 Olsztyn
Al. Wojska Polskiego 35
tel/89/6785303 fax/89/6785300
e-mail: dorota.dziedziula@tlen.pl
 

Pielęgniarstwo epidemiologiczne

 

mgr Barbara Plewik

Miejski Szpital Zespolony
10-045 Olsztyn
ul Niepodległości 44
tel. 896786608, 600360870
e-mail: b.plewik@wp/pl
 

 

Pielęgniarstwo opieki paliatywnej

 

 

mgr piel. Teresa Kocbach

Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne „Palium”
Centrum Opieki Paliatywnej
im Jana Pawła II
10-228 Olsztyn
ul. Wojska Polskiego 30
tel. 89/532 61 73/604 555 593
e-mail:t.kocbach@gmail.com
 

Pielęgniarstwo opieki długoterminowej.

 

mgr piel. Edyta Anna Skolmowska

Maltańskie Centrum Pomocy pw. bł. Gerarda Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie „Pomoc Maltańska” Oddział w Barczewie  ul. Niepodległości 911-010 Barczewo
e-mail: edytaskolmowska@op.pl
tel. 89/514 14 70
tel/fax 89/514 14 72
kom.:513 042 585
Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki  

dr n.med.
Aleksandra Gutysz-Wojnicka

Katedra Pielęgniarstwa UWM
11-041 Olsztyn Żołnierska 14C
tel. 89 524-61-54
e-mail: a.gut.wojnicka@uwm.edu.pl
Pielęgniarstwo rodzinne  

spec. piel. Tamara Koperska

Poradnia Lekarza Rodzinnego
Jolanta Salata
al. Wojska Polskiego 33
10-223 Olsztyn
Tel: 89 535 85 50
e-mail: tamara33@poczta.fm
 Pielęgniarstwo diabetologiczne  

mgr piel. Agnieszka Olińska

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy
im. Prof.dr.St.  Popowskiego
10-561 Olsztyn
ul. Żołnierska 18a
tel. 89 539 33 93
e-mail: agaoli@poczta.onet.pl
 

Pielęgniarstwo pediatryczne

 

mgr piel. Ewa Romankiewicz

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Prof.dr.St.  Popowskiego
10-561 Olsztyn
ul. Żołnierska 18a
tel. 89 539 34 93
e-mail: e.romankiewicz@wssd.olsztyn.pl
 

Pielęgniarstwo geriatryczne

 

mgr Beata Kiernozek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny      w Olsztynie ul. Żołnierska 18
10-561 Olsztyn
tel. 89/538-63-04
694 566 909
Konsultanci krajowi
 Dziedzina Imię i nazwisko Miejsce pracy
 Pielęgniarstwo  dr hab. n. hum. Maria Kózka
Instytut Pielęgniarstwa CM UJ
ul. Kopernika 25
31-501 Kraków
tel. 12/4214160;12/4312708
tel/ fax. 12/ 4294872
e-mail: makozka@cm-uj.krakow.pl
Pielęgniarstwo
anestezjologiczne
i intensywnej opieki
dr hab. Danuta Dyk
Zakład Pielęgniarstwa Anasteziologicznego
i Intensywnej Opieki
im.Karola Marcinkowskiego
ul. Smoluchowskiego 11
60-179 Poznań
tel. 61/ 655-92-39
e-mail: ddyk@poczta.onet.pl
Pielęgniarstwo
ginekologiczne i położnicze
mgr Leokadia Jędrzejewska
Dolnośląska OIPiP
ul. Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
tel. 71/ 373-20-56
e-mail: ljedrzejewska@wp.pl
Pielęgniarstwo
onkologiczne
dr n.med. Anna Koper
Centrum Onkologii-Szpital
im. Prof. F. Łukaszczyka
ul. dr I.Romanowskiej 2
tel. 52/ 374-32-04
e-mail: kopera@co.bydgoszcz.pl
Pielęgniarstwo
rodzinne
mgr Beata Ostrzycka
ZOZ MSWiA Centrum Onkologii
Al. Wojska Polskiego 37 10-228 Olsztyn
tel. 89/539-80-78
fax: 89/539-80-79    663-370-200
e-mail: bostrzycka@wp.pl

Pielęgniarstwo
przewlekle chorych
i niepełnosprawnych

dr n. o zdrowiu Mariola Rybka
Pielęgniarstwo
pediatryczne

dr . med. Krystyna Piskorz – Ogórek
Wojewódzki  Specjalistyczny
Szpital Dziecięcy
ul. Żołnierska 18A
10-561 Olsztyn
tel. 89/ 539-34-55
fax.89/ 533-77-01
e-mail: piskorz@wssd.olsztyn.pl

Pielęgniarstwo
epidemiologiczne
mgr Beata Ochocka
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny
im. A. Mielęckiego
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
ul. Francuska 20-24
40-027 Katowice
tel. 32/ 259-15-86
fax.32/ 255-40-52
e-mail: beata.ochocka@spskm.katowice.pl
Pielęgniarstwo
psychiatryczne
 

dr hab. n. hum.
Ewa Wilczek – Rużyczka

30-225Kraków
ul. Kazimierza Nitscha 17
tel. kom 660 913 017
e=mail: ewaroz@poczta.onet.pl
Pielęgniarstwo
ratunkowe
 

Marek Maślanka

Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Ratunkowego
ul. Szlak 61  31-153 Kraków
tel. 12 4228854 wew. 114
e-mail: m.maslankaptpr.org.pl
 

 

Pielęgniarstwo
chirurgiczne i operacyjne

 

 

dr hab. n. med. Maria Teresa Szewczyk

Szpital Uniwersytecki nr 2
im. dr J. Biziela
Zakład Pielęgniarstwa Chirurgicznego CM
UMK
ul. Ujejskiego 75
85 – 168 Bydgoszcz
tel. 52/3655232;     52/3655256
e-mail: mszewczyk@cm.umk.pl
Pielęgniarstwo
diabetologiczne
 mgr Alicja Szewczyk Klinika Endokrynologii i Diabetologii
Instytut
 „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka
tel. 22/815 10 42
e-mail: alicja.szewczyk@gmail.com
 

 

 

Pielęgniarstwo
opieki paliatywnej

 

 

 

mgr Izabela Kaptacz

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej
Ziemi Częstochowskiej
Zespół Opieki Paliatywnej „Palium”
ul. Krakowska 45a
42-202 Częstochowa
tel./fax 34/3605491;  34/3605537
kom. 501 046 654
e-mail: ikaptacz@wp.pl