+48 660 610 480

izba@oipip.olsztyn.pl

ul. Pstrowskiego 14K

10-602, Olsztyn

Pełnomocni przedstawiciele

OIPiP w Olsztynie  >  Pełnomocni przedstawiciele

Przedstawiciele ORPiP w zakładach pracy

 Imię i nazwisko  Teren działania
Bogumiła Szymańska Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
 Zofia Koziołek  Domy Pomocy Społecznej w: Olsztynie, Kętrzynie, Barczewie, Bartoszycach, Szczurkowie, Jonkowie, Dobrym Mieście, Molzie, Ośrodek dla Niewidomych w Olsztynie , w Różnowie i Biesalu
Emilia Jóźwicka Domy Pomocy Społecznej w: Nowej Wsi Ełckiej, Ełku, Kowalach Oleckich, Węgorzewie, Bisztynku, Giżycku, Mrągowie, Mikołajkach, Ukcie
Dorota Litwinowicz Domy Pomocy Społecznej w: Uzdowie, Lubawie z filią w Iławie, Napiwodzie, Suszu, Grodzicznie, Olsztynku,  Szyldaku, Szczytnie z filią w Spychowie, Jezioranach, Grazymach
Dorota Pieniak Wojewódzki  Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie
Olga Bielan Wojewódzki  Szpital  Specjalistyczny w Olsztynie
Iwona Mackiewicz Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie
Jolanta Ewertowska Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztyn
Alina Morzyc Powiat Nidzica
Joanna Mikuczyńska Gminy: Biskupiec, Kolno, Jeziorany
Agnieszka Kwaśniewska Gminy: Ostróda, Miłomłyn, Grunwald, Dąbrówno
Mariola Król Gminy: Morąg, Miłakowo, Łukta, Małdyty
Bożena Raczkowska Powiat Iława z wyłączeniem gminy Susz
Katarzyna Wajc
Powiat Nowe Miasto Lubawskie
Mirosława Sokół Powiat Działdowski
Danuta Jurkowska Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA
Czesława Lech Szpital Uniwersytecki z Przychodnią w Olsztynie
Marzena Jarzynka Gminy: Kętrzyn, Barciany, Srokowo
Grażyna Jabłonka Gmina Reszel, Korsze
Danuta Kowalska Powiat Bartoszyce
Grażyna Bojarska Powiat Szczytno
Beata Plewako Gminy:Giżycko, Ryn, Miłki, Wydminy, Kruklanki
Urszula Olszewska Ełk  (bez 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie – Filia w Ełku), Stare Juchy, Kalinowo
Elżbieta Konarzewska 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie – Filia w Ełku, gm. Prostki
Gabriela Róziecka Powiat Mrągowo
Agata Dowejko – Michałowska Gminy: Gołdap, Banie Mazurskie
Teresa Dermont Gminy: Olecko, Świętajno, Kowale Oleckie
Jolanta Rodzewicz Gminy: Dobre Miasto, Świątki
Alina Subocz Szpital Psychiatryczny SP ZOZ w Węgorzewie
Mirosław Sergiel Zakłady Karne i Areszty
Ewa Zenc Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Ameryce
Grażyna Syczewska Przychodnia Specjalistyczna Olsztyn ul. Dworcowa
Justyna Brzezińska-Stankiewicz POZ powiat Olsztyński  (bez medycyny szkolnej)
Izabela Zalewska POZ powiat Olsztyński  (bez medycyny szkolnej)
Elżbieta Lewandowska POZ instytucje i okolice Olsztyna (bez medycyny szkolnej)
Beata Jurgielewicz Szpital Lidzbark Warmiński
Anna Machińska Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Olsztyn
Ewa Pawełczyk „Opieka” s.c.  Dobre Miasto,
Katarzyna Jacuńska Niepubliczny Zakład Opieki Długoterminowej „Szpital Świętego Jerzego” w Lubawie
Dorota Ciszewska powiat Pisz