+48 660 610 480

izba@oipip.olsztyn.pl

ul. Pstrowskiego 14K

10-602, Olsztyn

Oferty pracy

OIPiP w Olsztynie  >  Oferty pracy

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Olsztynie nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w ogłoszeniach.
Ogłoszenia będą automatycznie usuwane po 60 dniach od ukazania się na stronie internetowej.
W celu przedłużenia aktualności oferty prosimy o wznowienie treści ogłoszenia.

Centrum Medyczne Świętego Łukasza – Medycyna z misją.
W naszym Centrum zapewniamy zintegrowane podejście do diagnostyki i leczenia, dzięki czemu skutecznie pomagamy Pacjentom. Doświadczony zespół lekarzy wykorzystując szeroki wachlarz badań diagnostycznych, wspólnie pracuje nad postawieniem właściwej diagnozy. Cechuje nas innowacyjność i najwyższa jakość. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób przewlekłych. Jesteśmy zgrany oraz przyjaznym zespołem. Właśnie takich osób potrzebujemy w naszym zespole, które sprawią, że staniemy się jeszcze lepsi.

Zakres obowiązków:

• Profesjonalna opieka nad pacjentami;
• Pobieranie oraz obróbka materiału biologicznego;
• Wykonywanie badań diagnostycznych;
• Współpraca z lekarzami oraz personelem medycznym;
• Obsługa komputera oraz aplikacji medycznej Mediporta.

Oczekiwania:

• aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz;
• dobra znajomość języka angielskiego;
• umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej;
• empatia wobec potrzeb pacjentów;
• zaangażowanie, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

• Pracę w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę .
• Możliwość rozwoju w Centrum o wysokim standardzie usług medycznych;
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
• Wsparcie we wszystkich realizowanych procesach;
• Możliwość codziennej pracy w międzynarodowym środowisku;
• Praca od poniedziałku do piątku.

Dane do kontaktu:
e-mail: ajargilo@swietylukasz.pl
numer telefonu: 696482020
Miejscowość: Gdańsk

02.12.2022

Kliniczny Oddział Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego pilnie (01.12.2022 r.) zatrudni pielęgniarkę/rza w systemie pracy zmianowej.

Oferujemy:

– elastyczne godziny pracy

– pracę w miłym i doświadczonym zespole

– wsparcie wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego

– forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Kontakt:
dr n. o zdr. Ewa Romankiewicz z-ca Dyrektora ds. pielęgniarstwa tel. 608728407

22.11.2022

Informacja o pracy w Niemczech dla pielęgniarek, które uciekły z Ukrainy. Materiał jest przygotowany w język niemieckim, ponieważ jest to oferta dla osób, które porozumiewają się w języku niemieckim na poziomie B1.

Oferta pracy w języku niemieckim

Oferta pracy w języku polskim

Oferta pracy w języku ukraińskim