+48 660 610 480

izba@oipip.olsztyn.pl

ul. Pstrowskiego 14K

10-602, Olsztyn

OIPiP w Olsztynie  >  Aktualności   >  Rusza program „LOTOS DLA MEDYKÓW”

Rusza program „LOTOS DLA MEDYKÓW”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Olsztynie, odpowiadając na ofertę firmy LOTOS włączyła się do programu rabatowego dla Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych, będących członkami naszej Izby, regularnie opłacającymi składki członkowskie.

Spółka LOTOS Paliwa przygotowała specjalną ofertę rabatową – program „LOTOS dla medyków”. Przyznane warunki rabatowe mają obowiązywać bezterminowo.

W ramach programu oferujemy Państwu karty paliwowe – LOTOS BIZNES, akceptowane w sieci ponad 520 stacji własnych i partnerskich LOTOS, w tym 31 stacji typu MOP, zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych. Atlas stacji dostępny jest na stronie http://www.lotos.pl/25/dla_kierowcy/stacje_lotos.

Karty LOTOS Biznes umożliwiają tankowanie z rabatem, a dla osób prowadzących działalność gospodarczą dodatkowo upraszczają rozliczenia księgowe dzięki fakturze zbiorczej.

Proponowane rabaty są następujące:

Na wszystkich stacjach LOTOS z wyłączeniem stacji MOP

 

Na stacjach LOTOS MOP

 

Okres ważności kart: 60 miesięcy. 

Maksymalna ilość KART dla UCZESTNIKA to 1 szt.

 

Jak otrzymać kartę?

Sposób pozyskania karty zależy od Państwa sytuacji zawodowej i potrzeb w zakresie rozliczeń:

  1. Dla osób nie potrzebujących faktur VAT (transakcje będą rozliczane paragonami fiskalnymi) – karta zostanie wydana za pośrednictwem Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Olsztynie; znajdzie się na niej imię i nazwisko użytkownika. Wypełnij wniosek o kartę dostępny na stronie Izby; karta wraz z aktywacyjnym kodem PIN zostanie wysłana do Ciebie na podany adres pocztą wraz z instrukcją aktywacji.

 

  1. Dla osób potrzebujących faktur VAT – np. prowadzących praktykę indywidualną, spółkę bądź NZOZ – wybierz model umowy, który Ci odpowiada:
  • umowa gotówkowa – płatność na stacji po cenie z rabatem, gotówką lub kartą płatniczą – prosimy o zarejestrowanie się na stronie https://www.lotosbiznes.pl/klient/tankujnajtaniej , a następnie zgłoszenie się mailem na adres: gerwatowski@lotospaliwa.pl w celu zmiany warunków rabatowych na przysługujące w programie LOTOS dla medyków.
  • umowa pre-paid – płatność na stacji po cenie z rabatem kartą LOTOS Biznes do wysokości salda zasilonego indywidualnego konta klienta – możliwe zasilenie przelewem bankowym, a także mechanizmami szybkiej wpłaty – zgłoś się z podaniem numeru NIP do wojewódzkiego koordynatora oferty: myslenik@lotospaliwa.pl  . Otrzymasz przygotowany pakiet umowny na dane działalności wraz z instrukcją dalszego postępowania. Zamówiona karta/karty wraz z aktywacyjnym kodem PIN zostaną odesłane na podany adres listem poleconym wraz z podpisaną ze strony LOTOS umową.
Wniosek na zamówienie karty LOTOS BIZNES

Po wypełnieniu i podpisaniu wniosku prosimy przesłać skan bądź czytelne zdjęcie na adres mailowy Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Olsztynie: smk@oipip.olsztyn.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 784006820